Modernizacja zaplecza kuchennego Centrum Spotkań im. Jana Pawła II w Legnicy

Fundacja KGHM Polska Miedź w Lubinie na mocy decyzji w grudniu 2016 r. przyznała Diecezjalnemu Centrum Edukacyjnemu darowiznę w wyskości 10 000 PLN z przeznaczeniem na organizację spotkań integracyjnych dla osób starszych w 2017 r. w Centrum Spotkań im. Jana Pawła II w Legnicy. Dzięki temu wsparciu od początku stycznia do końca czerwca udało się zorganizować 20 takich spotkań w formie czwartkowych balów pt. „Bądź razem z nami!”. Współorganizatorem tych dzieł było również Polskie Stowarzyszenie Szczęśliwych Emerytów działające w Legnicy.

Fundacji KGHM Polska Miedź PIĘKNIE DZIĘKUJEMY!!!

Modernizacja zaplecza kuchennego Centrum Spotkań im. Jana Pawła II w Legnicy

W ramach zadania wzmocniono stropy nad piwnicą, wykonano roboty murarskie, położono tynki i okładziny ścian wewnętrznych, wykonano stolarkę drzwiową, posadzki i podłogi oraz roboty malarskie. Dostarczono i zamontowano dźwigi towarowe, wykonano i zmodernizowano instalacje sanitarne oraz wentylację mechaniczną

Prace modernizacyjne zaplecza kuchennego Centrum Spotkań im. Jana Pawła II w Legnicy o całkowitej wartości 349 320,00 zł dofinansowała w formie darowizny w wysokości 100 000,00 zł Fundacja KGHM Polska Miedź w Lubinie.